Komandor Kuchnie na wymiar 2018-03-29T23:14:42+00:00

KUCHNIE KOMANDOR NA WYMIAR

Marzysz o pięknej i użytecznej kuchni?
Nasze kuchnie spełnią Twoje oczekiwania

MEBLE KUCHENNE NA WYMIAR

Jako Studio KOMANDOR Oświęcim realizujemy meble kuchenne wysokiej jakości pod indywidualne zamówienie. Nasi projektanci służą radą i zaproponują optymalne rozwiązania w wykorzystaniu przestrzeni i układzie powierzchni kuchennej. Nasze kuchnie wyróżniają się przede wszystkim trwałością, najwyższej jakości materiałami, akcesoriami i komponentami.

Nasz zespół dołoży wszelkich starań aby projekt był odzwierciedleniem Państwa potrzeb i zapewnił komfort w codziennym użytkowaniu. Preferujemy kompleksowe usługi zaczynając od spotkania, przez wykonanie projektu 3d, dobór sprzętu AGD i materiałów, po transport i montaż na gotowo w domu lub mieszkaniu klienta. W ofercie, posiadamy wiele renomowanych marek Blum, Hettich, Peka, Franke, Samsung, Kernau, Bosch, Whirlpool,  Beko, Amica, Jura, Nivona i wiele innych.

JAKIE SĄ WYMIARY SZAFEK DO KUCHNI?

Produkujemy meble kuchenne na wymiar, dlatego możemy dopasować zabudowę do wolnej przestrzeni, w całości ją wykorzystując. Oczywiście istnieją sugerowane wymiary, związane z urządzeniami AGD, zlewozmywakami czy wyposażeniem szafek np. systemy cargo. Tak samo w kwestii wysokości szafek, warto dopasować je do użytkownika, aby zapewnić wygodne przyrządzanie potraw, nie obciążając łokci zbyt wysokim lub niskim blatem.

W przypadku górnych szafek, ważne  aby głębokością nie przeszkadzały w użytkowaniu i nie zasłaniały blatu. W przypadku wysokości jest większa dowolność, możemy wykonać zabudowę górną dwurzędową lub jednorzędową gdzie szafka górna posiada wysokość przekraczającą 100 centymetrów.

Dolna część szafek kuchennych, jest trochę jak klocki lego, które musimy dopasować na odpowiedniej przestrzeni, najpopularniejsze wymiary – często określone przez systemy typu cargo, szuflady, magic cornery – to 30, 45, 60, 90 cm

JAKA JEST CENA MEBLI NA WYMIAR – CZYLI ILE KOSZTUJE „KUCHNIA NA METRY”?

Praktycznie nie da się klientowi podać ceny za kuchnię bez przygotowania projektu, kalkulacji materiałów i czasu przygotowania, dlatego wszelkie ceny są często wróżeniem z fusów. Na ogólną cenę w znaczący sposób wpływa materiał, z którego ma być wykonana kuchnia i akcesoria w niej stosowane. Przykładowo zwykła płyta laminowana to wydatek ok. 30 zł/m2, do tego dochodzi oklejanie i cięcie, aby zrobić szafkę potrzebujemy kilku kawałków, które kształtują cenę. Lepszej jakości płyty możemy znaleźć w okolicy 40-50 zł/m2, a w ofercie posiadamy również włoskie płyty za ok. 100zł/m2, czy też frezowane i foliowane panele w cenie ok. 400zł/m2, oczywiście nie jest to górna granica.

Jak łatwo wyliczyć ceny mogą być różnorodne, dlatego warto przyjąć cenę minimalną ok 400-500 zł/mb

CZYM RÓŻNIĄ SIĘ KUCHNIE INNYCH PRODUCENTÓW?

Firm realizujących kuchnie jest na rynku bardzo dużo, od małych „garażowych” przez większe, oczywiście w świecie kuchennym wiele rzeczy się przenika i łączy. W ofertach firm znanych typu – Vigo, Verlani, WFM, Ikea, Halupczok, Forte czy Rust – często pojawiają się systemy szuflad, cargo od tych samych sprawdzonych producentów, płyty z których wszyscy korzystamy dostarczają nam znani producenci – Egger, Krono, Pfleiderer – więc również kolorystyka często może być identyczna. Każdy z producentów ma indywidualne podejście do klienta, a kuchnie różnią się niuansami i przede wszystkim sugestiami i wiedzą projektanta.

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY WYBORZE KUCHNI?

Jeżeli przy wyborze płyt kierujemy się głównie kolorystyką, tak przy akcesoriach typu szuflady, zawiasy, cargo warto poświęcić więcej czasu. To od tych komponentów w dużej mierze zależy żywotność naszej zabudowy i jej funkcjonalność. Z całą pewnością możemy polecić akcesoria marki Blum z dożywotnią gwarancją, Peka i Hettich.

CZY OTRZYMAM PROJEKT KUCHNI, JAK DŁUGO TO TRWA?

Tak, projekty kuchni są niezbędne w realizacji i wycenie, zawsze przygotowujemy wstępny projekt z uwzględnieniem kolorystyki, układu i wymiarów – na dodatkowe zamówienie jesteśmy w stanie wykonać wizualizację i aranżację. Wstępne projekty jest w stanie wykonać na miejscu, wizualizacje ok. 7 dni.

KUCHNIA NA RATY?

Jak najbardziej, czasami nie warto rezygnować z akcesoriów o których marzyliśmy wiele lat, w końcu zabudowa kuchenna będzie nam służyć przez następne kilkanaście/kilkadzieści lat. Aby stworzyć w pełni funkcjonalny układ i nie rezygnować z marzeń, posiadamy w ofercie kredyty w banku Credit Agricole – oprocentowanie wynosi 0,7-1% miesięcznie.

EKSKLUZYWNE MEBLE KUCHENNE

Do wykonania ekskluzywnych mebli, używamy wyjątkowych materiałów – blaty granitowe lub konglomeraty, okleiny naturalne – forniry, marmur, akryl, szkło i oczywiście oświetlenie, które doda blasku i prestiżu.

OFICJALNY PRZEDSTAWICIEL KOMANDOR

na terenie miast

Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Kęty, Wola, Brzeszcze, Jawiszowice, Chełmek, Libiąż, Zator, Włosienica, Polanka Wielka, Poręba Wielka, Osiek, Bieruń, Babice

FABRYCZNA SHOWROOM

ul. Fabryczna 10
32-600 Oświęcim
tel. +48 510 985 285
email: biuro@fabryczna10.com

Jak do nas trafić?
Jesteśmy przy DK44, około 200 metrów po prawej stronie, jadąc od ronda przy Orlenie w stronę Zatora.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Przygotujemy dla Ciebie niezobowiązującą ofertę lub umówimy na spotkanie i pomiar.