Komandor Garderoby 2018-03-29T23:17:00+00:00

GARDEROBY KOMANDOR NA WYMIAR

Stworzymy dla Was garderobę
O jakiej nawet nie śniliście!

GARDEROBY KOMANDOR

Jako oficjalny przedstawiciel firmy Komandor, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Projektujemy i realizujemy meble związane z przestrzenią do przechowywania – szafy, garderoby, półki, komody.

Garderoby to uniwersalne miejsca, gdzie przechowujemy nasze ubrania i rzeczy, staramy się je zaprojektować z wyczuciem i smakiem, aby nie były zbyt przytłaczające, a ubrania doskonale się prezentowały. Garderoby możemy wykonywać z płyt, systemów rurowych i kolumnowych – zależnie od wymagań i budżetu klienta. W zabudowach stosujemy akcesoria dostępne standardowo w szafach na wymiar – m.in. szuflady na biżuterię, wieszaki na krawaty, torebki i spodnie, pantografy, kosze na bieliznę i rzeczy, a także półki skośne na buty. Całość możemy wykonać w wersji otwartej – dostępna bezpośrednio po wejściu do pomieszczenia lub w wersji zamkniętej z przeszkleniami lub frontami uchylnymi.

GARDEROBA KOMANDOR NA WYMIAR

Pojemna i dobrze zaprojektowana garderoba to klucz do sukcesu w utrzymaniu domowego porządku. Tak naprawdę nawet niewielką przestrzeń w domu możemy zaaranżować w garderobę, liczy się pomysłowość i funkcjonalność. Możliwość konfiguracji i wyposażenia pozostaje właściwie nieograniczona i zależy jedynie od zasobności portfela oraz wymagań klienta.

GARDEROBA OTWARTA

To rodzaj zabudowy, w którym szafki i półki nie są zamknięte lub zasłonięte frontami, a dostęp jest otwarty. Najczęściej stosujemy garderoby otwarte w odrębnych pokojach lub wygospodarowanych miejscach w układzie L lub U – dostępnych po przekroczeniu drzwi garderoby.

GARDEROBA NA PODDASZU

Z racji zagospodarowania powierzchni mieszkalnej w domach, zdarza się umieszczenie sypialni lub garderoby na poddaszu. W Komandor, posiadamy rozwiązania i wiedzę sprzyjającą adaptacji tego rodzaju pomieszczeń do przechowywania ubrań i rzeczy. Jesteśmy w stanie wykonać układ pod skosami i wykorzystać całą powierzchnię.

GARDEROBA NA WYMIAR

Wszystkie nasze realizacje i zamówienia realizujemy na wymiar, z projektem pod konkretnego klienta – dzięki temu meble są zawsze dopasowane, nie ma wolnych przestrzeni gdzie mógłby się zbierać kurz lub wymagały dodatkowego czyszczenia. Realizacje na wymiar dają poczucie oryginalności, gdyż możemy stworzyć niepowtarzalny układ w kolorystyce wybranej przez zleceniodawcę.

 GARDEROBA WNĘKOWA

Wnęki i niestandardowe przestrzenie możemy stosunkowo łatwo zaaranżować i przekształcić w garderobę, to świetny sposób na ich wykorzystanie. Garderoba wnękowa mimo często niewielkich rozmiarów potrafi pomieścić wszystkie ubrania i rzeczy, jest stosunkowo tania względem pełnej zabudowy i nie wymaga dużej powierzchni. Realizujemy garderoby we wnęce – zarówno w mieszkaniu, jak i w domach.

ZABUDOWA GARDEROBY W SKOSIE

Często zgłaszają się do nas klienci, którzy chcieliby wykorzystać pokój na poddaszu pod budowę garderoby, nie jest to dla nas żaden problem. Realizujemy garderoby pod skosem, odpowiednio dzieląc przestrzeń na część z wysoką zabudową na długie ubrania (kurtki, płaszcze), średnie (marynarki, koszule) i niższe (t-shirty) oraz półki, szuflady i akcesoria. Skos możemy wykorzystać na dwa sposoby, montując front pod skosem i wykorzystując równoległą powierzchnię lub front stawiając prostopadle do zabudowy, tworząc np. sekcje typu U lub L.

JAK URZĄDZIĆ GARDEROBĘ?

Powiedzmy szczerze, garderoba daje nam większe możliwości przechowywania ubrań i rzeczy – dlatego jest to bardzo indywidualne podejście.  Nie ma uniwersalnego układu i wyposażenia, przede wszystkim dopasowujemy się do klientów wykorzystując powierzone nam miejsce. W zależności od ilości miejsca decydujemy się na garderobę otwartą lub zamkniętą, obie wersje mają swoich fanów i przeciwników.

Jeśli mamy coś podpowiedzieć, to inwestycja w garderobę jest wykonywana raz na wiele lat, dlatego warto wykonać taką o jakiej marzymy.

METALOWA GARDEROBA – CZY WARTO?

Mamy tutaj na myśli przede wszystkim zabudowę rurową i kolumnową z metalowych rurek, połączonych między sobą kątownikami i rozetkami. Niezwykle prosty rodzaj zabudowy otwartej, szczególnie sprawdza się przy niewielkim budżecie, a potrzebie zagospodarowania dużej powierzchni w wieszaki.

JAKIE AKCESORIA POLECACIE, CO WYKORZYSTAĆ?

Poza standardowymi drążkami wieszakowymi i półkami, warto przygotować miejsce na szuflady – warto mieć przynajmniej dwie, dobrym rozwiązaniem jest kosz na bieliznę, którego posiadanie docenimy po czasie. Zdarza się, że klienci decydują się na zamykane szafki lub szuflady z funkcją sejfu – na prywatne rzeczy. Poza tym chromowane kosze z wysuwem i pantografy przy wysokiej zabudowie montowane są dość często. Pozostałe elementy, w głównej mierze zależą od zasobności  portfela i wymagań klienta.

Warto zadbać o dobre oświetlenie – w formie lamp sufitowych i ściennych lub bezpośrednio w zabudowie, nadaje to dodatkowego efektu, a przy tym jest bardzo użyteczne w codziennym korzystaniu. Istnieje możliwość montażu czujników – zapalających światło po wejściu do garderoby.

CENA GARDEROBY – ILE KOSZTUJE?

Tak jak w przypadku szaf przesuwnych, ciężko o jednoznaczną odpowiedź. Wszystko zależy od rodzaju zabudowy – czy garderoba ma być otwarta czy zamknięta, czy stosujemy dodatkowe akcesoria lub oświetlenie. Każdy projekt jesteśmy w stanie omówić z klientem, aby dopasować odpowiednie rozwiązanie cenowe. Jeśli mówimy o podstawowych kosztach, możemy przyjąć kwotę na poziomie 500.- zł za metr bieżący zabudowy otwartej, gdzie otrzymamy półkę, drążki, szufladę i kompleksową usługę – projekt, pomiar, transport, wniesienie, montaż.

JAK ZAPROJEKTOWAĆ GARDEROBĘ?

Nie ma się czego obawiać, warto na pierwszym spotkaniu mieć wyjściowy szkic, ustalić swoje potrzeby oraz orientacyjne wymiary. Oczywiście nawet bez tych informacji, jesteśmy w stanie przygotować luźny projekt. Nasi projektanci postarają się dopasować odpowiednio projekt, zmodyfikować wymiary i podpowiedzieć rozwiązania, aby zabudowa była łatwa w korzystaniu, pojemna i przede wszystkim w niskiej cenie.

GARDEROBA KOMANDOR W JYSK I IKEA?

Jak sama nazwa wskazuje, garderoba KOMANDOR nie jest dostępna w ofercie sklepów Jysk i Ikea, obie firmy posiadają własne systemy i rozwiązania, o których jakości nie będziemy się rozpisywać. Zabudowy Komandor są realizowane wyłącznie przez przedstawicieli i dealerów Komandor Polska – masz pewność, że nie przywieziemy Ci pudełka z szafą, a pojawią się przeszkoleni pracownicy, którzy poświęcą 1 lub więcej dni na budowę i montaż garderoby w Twoim domu lub mieszkaniu.

OFICJALNY PRZEDSTAWICIEL KOMANDOR

na terenie miast

Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Kęty, Wola, Brzeszcze, Jawiszowice, Chełmek, Libiąż, Zator, Włosienica, Polanka Wielka, Poręba Wielka, Osiek, Bieruń, Babice

FABRYCZNA SHOWROOM

ul. Fabryczna 10
32-600 Oświęcim
tel. +48 510 985 285
email: biuro@fabryczna10.com

Jak do nas trafić?
Jesteśmy przy DK44, około 200 metrów po prawej stronie, jadąc od ronda przy Orlenie w stronę Zatora.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Przygotujemy dla Ciebie niezobowiązującą ofertę lub umówimy na spotkanie i pomiar.